ENEMO

Helyi alkalmazotti állás

09. Mar. 2022.

Az ENEMO egy Nemzetközi Választási Megfigyel? Missziót (IEOM – International Election Observation Mission) küldött ki a 2022. április 3-ra ütemezett magyarországi parlamenti választásokra.

Az IEOM ezért a helyi személyzet felvételét végzi az IEOM rövid távú megfigyel?inek (STO – Short Term Observer) támogatására az alábbi pozíciókra és helyekre:

    • Asszisztensek/tolmácsok a rövid távú megfigyel?k (STO-k) számára – Budapest, Debrecen, Szeged, Gy?r és Pécs
    • Sof?rök a rövid távú megfigyel?k (STO-k) számára – Budapest, Debrecen, Szeged, Gy?r és Pécs

Jelentkezési határid?:

Asszisztensekre/tolmácsokra vonatkozó jelentkezés menete: az „Asszisztensek/tolmácsok a rövid távú megfigyel?k (STO-k) számára” pozíció iránt érdekl?d? jelöltek küldjenek friss önéletrajzot a dubravka.tomic@enemo.eu és a zsofron.berger@enemo.org e-mail címekre. Az e-mail tárgya legyen „[Város neve (pl. Gy?r)] – Jelentkezés helyi munkatársnak – IEOM Hungary 2022”.

Sof?rökre vontakozó jelentkezés menete: a „Sof?rök a rövid távú megfigyel?k (STO-k) számára” pozíció iránt érdekl?d? jelöltek küldjenek egy rövid motivációs levelet (közölve a járm? típusát, pl. Golf 6, 2015) a következ? e-mail címekre: dubravka.tomic@enemo.eu és zsofron.berger@enemo.org. Az e-mail tárgya legyen „[Város neve (pl. Gy?r)] – Jelentkezés helyi munkatársnak – IEOM Hungary 2022”.

Csak a kiválasztott jelöltekkel vesszük fel a kapcsolatot.

A pozíciókra vonatkozó feladatok meghatározása:

A megfigyel?k asszisztense/tolmácsa

Felettes: STO csapat

Munkaköri leírás:
Az asszisztens fordítási és asszisztensi szolgáltatást nyújt a megfigyel?knek.

F? kötelességek:
    • Szóbeli és/vagy írásbeli fordítást biztosít a megfigyel?knek;
    • Segítséget nyújt értekezletek, rendezvények szervezésében, munkaid?-tervezésben, kapcsolattartásban, dokumentumok elkészítésében stb.;
    • Részt vesz küls? megbeszéléseken;
    • Küls? helyszínekre utazik a megfigyel?kkel.

Követelmények:
    • A fogadó ország nyelvének (magyar) kiváló ismerete;
    • Jó angol nyelvtudás;
    • Jó szervezési és számítógépes készségek;
    • Képesség a rendszertelen munkaid? melletti munkavégzésre;
    • Utazási készenlét.

Sof?r

A sof?r szállítási szolgáltatást biztosít az EOM személyzetének saját autó használatával.

    • Biztosítja az EOM személyzetének szállítását, beleértve a küls? helyszínre utazást is;
    • Jó m?szaki állapotban tartja az autót a biztonságos és kényelmes utazás érdekében;
    • Betartja a közúti/közlekedési szabályokat;
    • Heti rendszerességgel mossa az autót;
    • Szükség esetén EOM matricákat helyez el az autón.

    • Jogosítvány;
    • Legalább 5 év vezet?i gyakorlat;
    • Képesség a rendszertelen munkaid? melletti munkavégzésre.

Lényeges, de nem kötelez?:
    • Hazai vagy nemzetközi választási megfigyel?i tapasztalat;
    • Angol nyelv ismerete.

PREVIOUS NEWS

ENEMO attends the CEC Moldova's post-electoral review conference “General Local Elections from the Republic of Moldova of 5 November 2023. The impact of electoral reform: lessons learned, recommendations and steps ahead”

ENEMO’s International Election Observation Mission for the 2023 Local Elections in Moldova presented the Statement of Preliminary Findings and Conclusions for the second round

On 23-24 October 2023, President of ENEMO Ana Mihajlovic spoke at the High-level event organized by the EU Commission in Brussels on "Election observation for fair transparent electoral processes".

The Core Team members of ENEMO's Election Observation Mission to 2023 General Local Elections in Moldova met with the President of the Constitutional Court of the Republic Moldova, Ms. Domnica Manole and the judges of the Court

ENEMO’s International Election Observation Mission for the 2023 Local Elections in Moldova presented the Preliminary Statement

ENEMO’s International Election Observation Mission for the 2023 Local Elections in Moldova presented the Interim Report